Využijte ubytování ve stylové chalupě, která prošla celkovou rekonstrukcí a nabízí veškerý komfort svým hostům. Nachází se v klidné části obce Telecí, obklopené vrcholky Českomoravské vrchoviny v malebném prostředí Žďárských vrchů.

Oblast vyhledávaná především milovníky turistických tras a cyklostezek, zimních sportů. Zaujme také motorkáře, seniory či rodiny s dětmi toužící po aktivní dovolené s možností relaxace v panenské přírodě plné čerstvého vzduchu. Krásnou procházku nabízí nedaleká stezka k údolí řeky Svratky či výšlap na Lucký vrch nabízející krásná panoramata okolí. Chalupa je určená pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou.

V letních měsících podniknete výlety do okolních velmi atraktivních cílů, snadno dostupná jsou koupaliště v Poličce, Borové, Skutči či Litomyšli. V zimním období můžete navštívit nedaleko vzdálené sjezdovky Svratka, Polička, Jimramov a SKI Hlinsko s umělým zasněžováním či udržované běžkařské stopy. Velmi vyhledávaným cílem se nyní stalo oblíbené Peklo Čertovina či pohádková vesnička Podlesíčko.

Veškeré potřebné zázemí zde najdou především rodiny s dětmi, díky rozlehlému oplocenému pozemku chalupu využije také parta přátel. Těšíme se na nové hosty a velmi rádi přivítáme spokojené klienty i v dalších sezónách.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 1 až 13 osob v 4 samostatných ložnicích a půdním pokojíku. Při vyšším počtu osob je možno využít přistýlek ve formě válend v pokojích, nebo 2 válend na prostorné vytápěné chodbě.

Ložnice a pokoje: 2 čtyřlůžkové pokoj, 1 třílůžkový pokoj, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 půdní pokoj s 2 zdravotními matracemi, které je možné přenést i do třílůžkových pokojů v případě více čtyřčlenných rodin, možnost přespání také na 2 válendách na vytápěné chodbě s komodou a radiátory. Ložnice jsou vybaveny kvalitními matracemi, masivními postelemi, komodami a šatní tyčí s ramínky a věšáky.

Sociální zařízení: V přízemí koupelna se sprchovým boxem, umyvadlem WC, pračkou a sušičkou. V 1.patře se nachází koupelna s rohovou vanou a WC.

Vytápění: Plynový kotel a vnitřní krb s průduchy na horní chodbu. V zimních měsících je chalupa vždy předem vytopena na 22 stupňů.

Doprava, parkování: Až 6 parkovacích míst u objektu, snadná dostupnost autem i autobusem, případně z vlakové zastávky Borová vzdálené 7 km.

Stravování

Obchod i restaurace v obci Telecí, pizzerie v Borové, restaurace v Poličce, kavárny i cukrárny v okolí.

Vybavení chalupy

Plně vybavená kuchyň se spotřebiči (lednice, sklokeramická deska, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, topinkovač, toaster, pressovar), prostorná kuchyňská deska, bar s barovými židlemi, velký jídelní kout s židlemi a lavicí, kožená sedačka 3+2+1,TV se satelitem, wifi zdarma, šipky, fotbálek, dětský koutek, venkovní sklípek, venkovní sezení se stoly, židlemi a slunečníkem, ohniště se sezením, sportovní vybavení – fotbalové branky, badminton, ping pong.