24 komentářů u „Kniha návštěv

 1. Na chalupě se nám moc líbilo. Vybavení pro děti jsme využili i venku i uvnitř. Rádi se ještě někdy vrátíme. Ideální pro rodinná setkání a oslavy.

 2. Ochota, vstřícnost, pěkné vybavení a hezké prostředí. Díky této realitě jsme si užili hezké rodinné setkání jak s výlety do okolí, tak i sportování ve Vysočina aréně. Děkujeme za poskytnuté zázemí a přístup majitelů. Doporučujeme k návštěvě.

 3. Velmi pěkná a dobře vybavená chalupa, prožili jsme krásný týden s celou třígenerační rodinou. Perfektní je velká společenská místnost, kde je dostatek prostoru i pro hraní dětí. Pobyt zde bych komukoli vřele doporučil. Dík patří velmi vstřícným a příjemným majitelům. Shrnul bych to pořekadlem: “za málo peněz hodně hodně hodně muziky”.

 4. Moc děkujeme za poskytnutí zázemí pro naše rodinné setkání, všichni si zde našli “svoje”. Velmi pěkná, prostorná a hlavně čistá chata. Dvě koupelny, z nich jedna s velkou vanou – spíš bazénem – koupali se zde i 3 děti najednou 🙂 Skvěle vybavená kuchyně – nádobí pro děti, pánvičky, trouba, myčka, toustovač, topinkovač, mikrovlnka … Krásná příroda pro výlety a zábavu(Lucký vrch, minigolf). Příjemné a vstřícné jednání majitelů, nic nebyl problém. Vřele doporučujeme!! Rozhodně jsme zde nebyli naposledy.

 5. Strávili jsme zde příjemný letní týden s dětmi. Chata je nově rekontruovaná a dobře udržovaná, všechno vybavení funkční. Okolo budovy je oplocený zatravněný pozemek, k dispozici je venkovní posezení, ohniště, skluzavka a další vybavení pro děti. Za celý týden jsme nezažili jediný zádrhel. V okolí se dá podnikat pěší výlety nebo vyjet do nedaleké Poličky.

 6. Super chata, vybavení, zázemí na zahradě pro děti, grilování, jednání majitelů taky super, vřele doporučuji a rádi se zase vrátíme

 7. Naprostá spokojenost!!! Čistá chalupa, vybavení, zázemí i pro pubertální děti. Výlety na kolech. Krásná krajina.. Doporučuji!!! Není co vytknout.

 8. Vše bez problémů jako minulý rok, příjemně nás překvapil nový sprchový box ve spodní koupelně.

 9. Doopravdy krásná chalupa, jak kdyby včera kolaudovaná!
  Tedy vše čisté, nové, neošoupané, prostě vyšší úroveň za velmi seriózní peníz.
  Hlavní seknice tak jak má být, velká prostorná i s barem u kuchyně – krásně to tam po večerech žilo. Přestože majitelé uvádějí kapacitu menší, do této óbr chalupy se vejde lidí i mnohem více. Snad jedinou věc bychom doporučili, + 1dnu sprchu navíc a dodělané posezení venku, pak již k tomu doopravdy nebude co dodat.
  Přejeme majitelům hodně spokojených klientů – pro nás to byla nejlepší základna z našich cyklodovolených za posledních 5 let!

 10. Super ubytování, nádherné okolí. Jezdili jsme po výletech a taky nasbírali hodně hříbků. Moc se nám tady líbilo. Možná to někdy zopakujeme. Děkujeme…

 11. Krásná skvěle vybavená chata. K dispozici, stolní fotbálek, ping pong, elektrický gril. Skvěle fungující a příjemný krb. Výhodou možnost užívat velkou garáž např. pro úschovu kol (my jich tam měli 12 a s přehledem by se vešel i dvojnásobek). Výborná domluva s pronajímateli. Zkrátka, krása střídá nádheru! : – )

 12. Na chalupě jsme si užili super dovolenou. Hlavní výhodou je prostorná společenská místnost, kam se vešla celá parta. Konečně chalupa, kde jsme se mohli v pohodě společně najíst, pobavit a vyrazit na výlety po krásném okolí, o kterém najdete v chalupě mnoho prospektů s typy na výlety. Majitelé mají chalupu perfektně vybavenou i naklizenou, nebyl absolutně žádný problém, cítili jsme se tu jako doma. Báli jsme se pouze strachu malých dětí z pekla Čertovina, které je asi 15min autem, ale program je uzpůsoben dospělým i dětem, ty byly z čertů nakonec nadšeni a nám zde moc chutnalo, chalupu Telecí tedy doporučujeme po všech stránkách a určitě sem ještě zavítáme. Děkujeme za vše!

 13. Nejkrásnější chalupa v Telecí je číslo 35!!! Uvnitř vše dokonalé, čisté, krásné, milé. Krb sála, horká koupel po cyklovýletech potěšila, společenská místnost velmi útulná. Velmi doporučuji. A okolí na jedničku včetně májového počasí (od 6. 5. do 8. 5. 2017).

 14. Děkujeme Vám za krásný víkend strávený v příjemném prostředí Vaší chalupy. Chalupu můžeme (a také budeme:)) všem doporučovat. Moc se nám líbilo přátelské prostředí, krásné vybavení chaty, praskající ohýnek v kamnech a vstřícný přístup majitelů. Rádi se brzy vrátíme.

 15. Děkujeme za skvělý pobyt! Chalupa je moc hezky zařízená, plně vybavená a velmi prostorná, majitelé moc milí a vstřícní. Pobyt na chalupě můžeme jedině doporučit! Rádi se tam vrátíme 🙂

 16. V chalupě v Telecí jsme s partou deseti přátel oslavili příchod nového roku. Všichni si pobyt pochvalovali. Chalupa je prostorná, především obývací pokoj s krbem a kuchyní je jako dělaný pro posezení ve více lidech. Dům je vkusně rekonstruován a vybaven a nabízí maximální pohodlí. Milé jednání majitelů. Naprostá spokojenost!!

 17. Děkujeme za krásný víkend. Všichni jsme si to tu moc užili. Chalupa je nádherná a ve velké míře přispěla ke spokojenosti. Děkujeme rodina Minaříkova

 18. Moc díky za skvělý azyl:)naprosto perfektní chata pro partu přátel či pro rodiny s dětma,mohu vřele doporučit a určitě se velice rádi vrátíme.Ještě jednou díky.

 19. Děkujeme za krásný pobyt v příjemném prostředí! Dovolenou na této chalupě můžu jen doporučit – pěkně zařízená chalupa a krásné vycházky po okolí.

 20. Doporučujeme, super dovolená, kvalitní vybavení, čistota, krásné prostředí a okolní příroda úžasná. Majitelé jsou velmi příjemní lidé. Děkujeme

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *